TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Na Lato 2020 LOT poleci do Rimini i Chanii
InfoAir.pl - Opublikowano: 12.12.2019 14:30:34
Na Lato 2020 LOT poleci do Rimini i Chanii

LOT od czerwca 2020 r. będzie latać do włoskiego Rimini i Chanii na Krecie

PLL LOT od czerwca 2020 r. będzie latać do Rimini we Włoszech i do Chanii na greckiej Krecie - poinformowała w środę spółka. Połączenia będą sezonowe, raz w tygodniu w soboty, do końca września 2020 r.

"Nowe połączenia do Włoch i na Kretę będą realizowane sezonowo raz w tygodniu od czerwca do końca września 2020 roku" - poinformował LOT w komunikacie.

Od 6 czerwca

Rejsy zaczną być realizowane od 6 czerwca, samolotami z rodziny Boeing 737. Samoloty z Warszawy do Rimini będą startować w soboty o 14.05 z lądowaniem o 16.05. W drodze powrotnej rejsy zaplanowano na 16.55 z lądowaniem na Lotnisku Chopina o godz. 18.55. Do Chanii LOT będzie startował w soboty o godz. 12.55 z lądowaniem o 16.55, rejs powrotny zaplanowano na 18.00 z lądowaniem w Warszawie o 20.00.

Spółka przypomniała, że w nadchodzącym sezonie letnim oprócz połączeń do Rimini i na Kretę, 7 czerwca 2020 r. jej samoloty polecą z Warszawy do położonej nad północnym Adriatykiem Rijeki, a kilka dni później - 13 czerwca - przewoźnik po raz pierwszy wystartuje z Warszawy do stolicy Albanii – Tirany. Ponadto, w szczycie sezonu LOT będzie wykonywał połączenia z Polski do pięciu miast w Chorwacji. Oprócz Rijeki, także do Splitu, Zadaru, Dubrownika (z Warszawy i Krakowa) i do Zagrzebia. W nadchodzącym sezonie letnim LOT zaoferuje ponad 110 połączeń na całym świecie.

LOT od 15 stycznia 2020 r. LOT zainauguruje bezpośrednie rejsy do Pekinu-Daxing.

W 2018 r. LOT przewiózł na pokładach swoich samolotów ponad 8,9 mln pasażerów, czyli o 2 mln więcej niż w roku poprzednim. W tym roku przewoźnik planuje przekroczyć próg 10 mln osób. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
LOT
Włochy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.