TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MZA Warszawa szuka serwisu do systemów gaśniczych
INFOBUS.PL - Opublikowano: 06.02.2020 14:00:56
fot. Paweł_K, phototrans.pl

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie ogłosiły przetarg na serwis systemów gaśniczych w swoich min. 749 pojazdach. Wybrany przez przewoźnika wykonawca będzie odpowiedzialny za ich utrzymanie przez trzy lata.

Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie ogłosiły przetarg na serwis systemów gaśniczych w swoich min. 749 pojazdach. Wybrany przez przewoźnika wykonawca będzie odpowiedzialny za ich utrzymanie przez trzy lata.

W zakresie podstawowy MZA chce zlecić utrzymywanie w pełnej sprawności systemów gaszenia pożaru w komorze silnika w 749 autobusach. Są to m.in. spalinowe Solabusy SM18 i SM18, elektryczne Ursusy CS12LFE, wybrane Solarisy Urbino 18 i 12 oraz MAN-y NG313. W okresie obowiązywania umowy ma być wykonany 4388 przeglądów instalacji. Jest jednak prawo opcji, które możliwość zlecenia przez MZA dodatkowych 499 przeglądów.

Umowa będzie obowiązywała przez trzy lata. Wybrany przez warszawską spółkę serwisy będzie miał od chwili jej podpisania dwa tygodnie na uruchomienie usługi. Przez cały kontrakt musi on zatrudniać oddelegowanych do tego zlecenia pracowników na umowach o pracę.

Szacunkowa wartość zamówienia to 2 443 500 PLN netto.

Krótko o warunkach formalnych postępowania. A ten jest tylko jeden. To kompletu wadium. oferta musi posiadać zabezpieczenie na sumę 65 000 PLN.

Na oferty w Warszawie czekają do 10 marca. Są dwa kryteria oceny. Cena ma 88% wagi. Pozostałe 12% to doświadczenie kierownika serwisu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
komponenty
MZA Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.