TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Muzyczny tramwaj MPK Kraków na linii nr 8
MPK - Opublikowano: 11.04.2018 16:14:09 1 komentarz
Muzyczny tramwaj MPK Kraków na linii nr 8 (foto: MPK)

W najbliższą niedzielę, 15 kwietnia mieszkańcy Krakowa i turyści będą mieć wyjątkową okazję podróżować muzycznym tramwajem.

W najbliższą niedzielę, 15 kwietnia mieszkańcy Krakowa i turyści będą mieć wyjątkową okazję podróżować muzycznym tramwajem.

Wagon będzie kursował po trasie linii nr 8 (Bronowice Małe – Borek Fałęcki) od 15.00 do 18.00. Pierwszy kurs został zaplanowany z przystanku "Łagiewniki" w kierunku Bronowic Małych.

Dla uczestników przejazdu specjalny program artystyczny przygotowali uczniowie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Krakowie. Przy akompaniamencie akordeonu, skrzypiec, wiolonczeli i keyboardu zaśpiewają oni w tramwaju m. in. popularne piosenki Skaldów.

Jednocześnie w czasie przejazdu muzycznym tramwajem będzie prowadzona akcja informacyjna zachęcająca do oddawania krwi, szczególnie w okresie letnim, gdy krwi brakuje najbardziej. Dla uczestników przejazdu Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie przygotowało gadżety i ulotki informacyjne. W monitorach zamontowanych w tramwajach i autobusach będą także emitowane spoty zachęcające do oddawania krwi.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Kraków
Kraków
  • mechanik – 12.04.2018

    Tyle, że muzyka płynąca podczas jazdy po nieszlifowanym torowisku przyćmi wszystkie inne wykonania. Nawet pod magistratem.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.