TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK Wrocław zmierzy czasy przejazdów tramwajów
MPK InfoTram.pl - Opublikowano: 11.07.2019 15:35:12 1 komentarz
MPK Wrocław zmierzy czasy przejazdów tramwajów (foto: MPK)

MPK Wrocław razem z Departamentem Infrastruktury i Transportu zmierzy czasy przejazdów tramwajów.

MPK Wrocław razem z Departamentem Infrastruktury i Transportu zmierzy czasy przejazdów tramwajów.

Celem badania jest optymalizacja i usprawnienie rozkładów jazdy. Test, w tej formule, będzie wykonywany po raz pierwszy. Liczenie ruszy w sobotę (13.07) i potrwa do piątku (19.07).

W tym okresie tramwaje będą ruszały z przystanków startowych zgodnie z rozkładem jazdy, czas przejazdu będzie jednak dostosowany nie do ustalonego rozkładu jazdy, ale do możliwości trasy i pojazdu, jakości torowisk oraz natężenia ruchu. Oznacza to, że tramwaje będą mogły przyjechać wcześniej lub odjechać później. Informacje o aktualnych czasach odjazdów będą jednak pojawiały się na bieżąco na tablicach DIP.

Wyniki badań zostaną przeanalizowane, a ich wnioski mają posłużyć do aktualizacji rozkładów i optymalizacji czasów przyjazdów tramwajówSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Wrocław
Wrocław
  • Kaszebe – 15.07.2019

    Ha,dyrekcja zaczyna główkować czemu ludzie porzucają to zaszczytne zajęcie; D Niech będzie to PRZESTROGĄ również dla innych że komunikacja miejska to NIE tor wyścigowy!!

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.