TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK Wrocław zleca nie tylko linie. Szkolny transport
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.02.2020 10:00:01
MPK Wrocław zleca nie tylko linie. Szkolny transport ; fot. MPK Wrocław / FB

Wrocławska spółka ma nowe zadanie - będzie też organizować przejazdy niepełnosprawnych uczniów do szkół. I już ma do tego zadania wybranych podwykonawców.

Wrocławska spółka ma nowe zadanie - będzie też organizować przejazdy niepełnosprawnych uczniów do szkół. I już ma  do tego zadania wybranych podwykonawców. 

Dla MPK Wrocław pracują już dwaj autobusowi przewoźnicy - Michalczewski i Mobilis. Teraz dojdzie kolejna, a w zasadzie konsorcjum firm: Waldemar Paszek "Taxi Osobowe" i Sebastian Paszek – Firma Transportowo-Handlowa, która będzie w imieniu MPK wykonywać przewozy niepełnosprawnych uczniów.

Kolejne zadanie MPK

Decyzją prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka, organizacja przewozów dzieci i uczniów z niepełnosprawnością do szkół, przedszkoli oraz ośrodków wychowawczych została powierzona Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu. Aby zagwarantować jak najwyższą jakość usług miejski przewoźnik zorganizował przetarg, w którym wyłonił swojego podwykonawcę. Zwycięskie konsorcjum zakupiło do realizacji zadania zakupiło fabrycznie nowe pojazdy Ford Transit.

-"Możliwość budowania Wrocławia bez barier jest dla naszej spółki nie tylko ogromnym zaszczytem, ale również odpowiedzialnością. Chcemy, aby pasażerowie, których dowozimy do szkół od niedawna, docierali do celu zadowoleni, uśmiechnięci i – co niezwykle istotne – na czas – powiedział prezes wrocławskiego MPK, Krzysztof Balawejder.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
niepełnosprawny
gimbus
MPK Wrocław
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.