TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK Wrocław wybiera najlepszego motorniczego
InfoTram.pl - Opublikowano: 11.06.2019 10:48:56
MPK Wrocław wybiera najlepszego motorniczego (foto: MPK)

Precyzyjne manewrowanie tramwajem, zachowanie płynności jazdy i obsługa pasażera – to tylko część umiejętności, które zostaną sprawdzone podczas Konkursu na Najlepszego Motorniczego MPK Wrocław.

Precyzyjne manewrowanie tramwajem, zachowanie płynności jazdy i obsługa pasażera – to tylko część umiejętności, które zostaną sprawdzone podczas Konkursu na Najlepszego Motorniczego MPK Wrocław.

W poniedziałek (10 czerwca) odbył się pierwszy dzień VII edycji tego konkursu. Kilkudziesięciu kierujących zmagało się z testem teoretycznym, który sprawdzał wiedzę z ogólnych zasad poruszania się w ruchu drogowym, jak i wiedzę z budowy i prawidłowej eksploatacji pojazdów MPK.

We wtorek (11 czerwca) 24 najlepszych spośród nich rozpocznie zmagania praktyczne.

Konkursowicze będą musieli m.in. popisać się umiejętnością jazdy tramwajem tyłem, pokonać tor przeszkód, wykazać się wyczuciem prędkości oraz precyzją zatrzymania. Sprawdzona zostanie także ich umiejętność reagowania w sytuacjach awaryjnych.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Wrocław
Wrocław
motorniczy
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.