TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK w Łomży likwiduje 50 kursów
NASZEMIASTO.PL - Opublikowano: 06.03.2018 11:09:46

MPK w Łomży. Aż 50 kursów do likwidacji. Zmiana rozkładów jazdy od 31 marca

Jak informuje portal NaszeMiasto.pl - aż 50 kursów linii zamierza zlikwidować Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji. Zmiana rozkładów jazdy zaplanowana jest na 31 marca.

Dyrekcja łomżyńskiej firmy tłumaczy, że są to kursy, których utrzymywanie jest niezasadne z uwagi na małe zainteresowanie.

Jest to efekt pomiarów napełnienia, które MPK przeprowadziło w 2017 roku oraz ponowiło w styczniu tego roku. W związku z tym podjęto decyzję o ich likwidacji.

Znikną przede wszystkim kursy poranne i wieczorne na liniach nr 2, 3, 4, 5, 8, 11 i 13. Pełna lista znajduje się poniżej.

Osoby zainteresowane zmianami, które mają nastąpić, swoje uwagi mogą zgłaszać poprzez adres e-mail: rozklady@mpklomza.pl.WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rozkład
MPK Łomża
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.