TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK Olsztyn zaprasza do zajezdni tramwajowej
InfoTram.pl - Opublikowano: 18.05.2017 11:44:40 2 komentarze
MPK Olsztyn zaprasza do zajezdni tramwajowej (foto: MPK)

Dzień otwarty z Funduszami Europejskimi w Olsztynie. Tamtejsze MPK zaprasza w sobotę, 20 maja, do zajezdni przy ul. Kołobrzeskiej 40, w godz. 10-14.

Dzień otwarty z Funduszami Europejskimi w Olsztynie. Tamtejsze MPK zaprasza w sobotę, 20 maja, do zajezdni przy ul. Kołobrzeskiej 40, w godz. 10-14. Będzie można zwiedzić zajezdnię tramwajową, zobaczyć warsztaty, gdzie tramwaje są naprawiane. MPK pokaże także sprzęt ratunkowy, który - na szczęście - nie był jeszcze potrzebny w akcji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Olsztyn
zajezdnia
Olsztyn
  • YburG – 18.05.2017

    Tylko po co ? Zajezdnia to nie zoo.

  • Rysio – 18.05.2017

    Widzę, że sami maruderzy w tym portalu.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.