TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK Kraków zaprasza seniorów do świątecznego tramwaju
MPK InfoTram.pl - Opublikowano: 14.12.2019 10:45:12
MPK Kraków zaprasza seniorów do świątecznego tramwaju (foto: MPK)

MPK Kraków zaprasza seniorów do wyjątkowego, świątecznego tramwaju, który w najbliższą niedzielę 15 grudnia będzie kursował na linii nr 8 z Borku Fałęckiego do Bronowic Małych.

MPK Kraków zaprasza seniorów do wyjątkowego, świątecznego tramwaju, który w najbliższą niedzielę 15 grudnia będzie kursował na linii nr 8 z Borku Fałęckiego do Bronowic Małych.

Przez niemal dwie godziny, od 15.55 (odjazd z pętli Borek Fałęcki) do 17.39 (przyjazd do pętli Borek Fałęcki) w tramwaju będzie się odbywał koncert kolęd. Zaśpiewają je artyści Opery Krakowskiej: Bożena Zawiślak-Dolny i Franciszek Makuch. Dodatkowo będzie można posłuchać kolęd z płyty "Trzech tenorów". Seniorzy, którzy wezmą udział w tym koncercie otrzymają miłe niespodzianki, w tym m.in. płytę z kolędami.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Radosny Senior, MPK S.A. w Krakowie i Miasto Kraków.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MPK Kraków
Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.