TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

MPK Kraków będzie ostrzegać pasażerów przed niebezpieczeństwem?
InfoTram.pl - Opublikowano: 28.01.2020 11:45:27
MPK Kraków będzie ostrzegać pasażerów przed niebezpieczeństwem? (foto: UM Kraków)

Czy wysiadając z krakowskiego tramwaju usłyszymy ostrzeżenie przed teoretycznie zbliżającym się samochodem?

Czy wysiadając z krakowskiego tramwaju usłyszymy ostrzeżenie przed teoretycznie zbliżającym się samochodem?

Tego typu rozwiązanie chce wprowadzić w Krakowie radny Łukasz Wantuch, który postukuje realizację pomysłów znajdujących się na stronie "KMK – tramwajem przez miasto", w myśl których Tramwaje Warszawskie informują pasażerów specjalnym komunikatem, który wygłaszany jest przed otwarciem drzwi, a brzmi on: "Uważaj, wysiadanie na jezdnię" (w przypadku bezpośredniego wysiadania na jezdnię).

W trosce o bezpieczeństwo krakowskich pasażerów komunikacji miejskiej, radny prosi Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie o rozważenie możliwości wprowadzenia takiego komunikatu w miejskiej komunikacji.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
MPK Kraków
torowisko
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.