TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Moderus Gamma z nagrodą od IGKM na TRAKO 2017
InfoTram.pl - Opublikowano: 28.09.2017 13:11:44 20 komentarzy
Moderus Gamma nagrodzony na TRAKO

Poznański producent nagrodzony za tramwaj Moderus Gamma w konkursie Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej.

Podczas tegorocznych Targów TRAKO firma Modertrans Poznań Sp. z o.o. została nagrodzona w kategorii Tabor Szynowy za tramwaj Moderus Gamma w konkursie Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej o nagrodę Prof. Jana Podoskiego, przyznawaną dla najlepszych wyrobów i innowacyjnych rozwiązań technicznych i nowoczesnych technologii przeznaczonych dla trakcji elektrycznej w komunikacji miejskiej.

Tramwaj Moderus Gamma został pozytywnie oceniony przez komisję konkursową i otrzymał główną nagrodę w postaci statuetki oraz dyplomu.

Nagroda została odebrana przez zarząd firmy Modertrans Poznań podczas uroczystej gali.

-"Niewątpliwie nagroda jest dla nas ogromnym sukcesem i potwierdzeniem tego, że nasza działalność rozwija się w dobrym kierunku. Jest to także duża motywacja i napęd do dalszego działania" – mówi Jarosław Bakinowski, wiceprezes zarządu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
targi
nagroda
Trako
Modertrans
 • Łukasz – 28.09.2017

  Ale to jest brzydki tramwaj.

 • asw – 28.09.2017

  Brawo Modertrans z nagrodzoną Gammą!

 • wojtek – 28.09.2017

  Gamma jest piękna:) czekamy na nią w Poznaniu

 • zibi – 28.09.2017

  Gratulacje za Gamme design wzorcowy jest na czym oko zawiesić,ciekawe gdzie pojeździ teraz testowo niebieski sugeruje Wrocław,Olsztyn z pewnością zainteresowany ale zobaczymy niebawem kolejka może być spora. @ Łukasz jest ślepy i pewnie z nad Brdy.

 • mechanik – 28.09.2017

  Przyłączam się do gratulacji i trzymam kciuki za powodzenie projektu.

 • Łukasz – 28.09.2017

  @zibi Możliwe ze jak zobaczę na żywo to zmienię zdanie. Jak dla mnie taka wielka locha. Moja lokalizacja to Warszawa. Ważne żeby był bezawaryjny.

 • D – 28.09.2017

  Gamma zostaje w Gdańsku do końca roku.Olsztyn odpada - brak pętli i trójkątów do zawracania jednokierunkowego tramwaju.

 • krakowianin – 28.09.2017

  Dość atrakcyjnie wygląda Gamma ale bardziej uniwersalny i niezależny od "mody" wygląd posiada Solaris Tramino !

 • Łódź – 28.09.2017

  Uważam,że Modertransowi należy się duży kontrakt na tramwaje. Rozwój w tej firmie jest zauważalny dla wszystkich. Mam tylko prośbę do chłopaków z Modertransu, żeby sukces Was nie zjadł. Gratulacje!

 • www – 28.09.2017

  Lepiej Modertrans powinien w końcu pokazać przynajmniej rysunek tego co dostanie Poznań. Znowu będzie tak jak z Solarisami? Fajny prototyp, a potem uproszczony jak się da pojazd seryjny?Testy w Gdańsku to dobry pomysł. Przynajmniej będzie można zobaczyć czy Modertrans jest na poziomie Pesy.

 • Www – 28.09.2017

  Napisz petycje w tej sprawie

 • Rafał – 28.09.2017

  Zobaczymy jak będzie się sprawować ?

 • advisor – 28.09.2017

  Modertrans - firma wyśmiewana, zaczynająca od modernizowania 105-tek teraz tworzy pojazd, który zdobywa nagrody i która wygrała duży kontrakt w Poznaniu oraz parę innych. Takie bardzo azjatyckie: mimo przeciwności losu ciężką pracą wspina się na wyżyny. Zasłużony sukces.

 • adria – 28.09.2017

  I może Gamme zrobią dla Gdańska jak się Pesa wycofa

 • neptun – 28.09.2017

  Moźliwe Pesa z Krakowa i Gdańska się wycofuje

 • Kaszeb – 29.09.2017

  Ach"eksperci"zwróćcie uwagę na coś innego,nie tylko design.Ta firma jak wspomniał advisor zaczynała od remontów i modernizacji a skończyła na własnym prototypie. Wbrew ogólnie przyjętemu trendowi nie zrobiła kolejnego"składaka". Ma własny tramwaj na wózkach własnej konstrukcji co robią tylko najlepsi a MT ma ich całą"gammę". Wiele innych rozwiązań też jest własnego sumptu i tu jest o wiele większy sukces,nie wygląd. Oczywiście nie uniknięto kooperantów ale to nie te czasy kiedy wszystko robiło się samemu. Jeden z oglądających na Trako,później okazało się że motorniczy skwitował że"tu nie ma do czego się doczepić"co potwierdzam. Wnętrze proste,funkcjonalne,przemyślane. Myślę że że Modertrans jeszcze nie raz pozytywnie nas zaskoczy. @zibi. wygląda że Łukasz kreuje się na motorniczego ale nawet jeśli nim jest to młodzieniaszek a jego dysputa ogranicza się do utartych sloganów i oceny tylko po wyglądzie. Jeśli ktoś nie docenia że w W-wie nie będzie For City to o czym tu pisać.

 • Łukasz – 29.09.2017

  @Kaszel Moja ocena dotyczy tylko wyglądu. I dziękuję za przeniesienie mnie do grupy młodych. Tak czy siak niech się sprawdza dobrze a nawet bardzo.

 • mechanik – 29.09.2017

  @kaszebW końcu wyważona, sensowna opinia. Z mojej strony wielki szacun.

 • Kaszeb – 30.09.2017

  Szanowni Państwo,tu nie wiadomo kto jest ona kto jest ona; ),żadna wyważona. Takie są fakty. Jeśli będzie do niczego też to będzie napisane ale jak na razie krótka eksploatacja w Poznaniu pokazała że jest o.k. Moich adwersarzy często irytuje krytyczny ton w temacie"wiodącej" firmy ale jest to rzetelna ocena ich produktów oraz ich sytuacji.Mają świetny dział PR a to bardzo dużo. Czemu nikt nie sprawdzi drażliwych tematów i nie napisze czy to prawda czy kłamstwo?!Nie ma tu analiz,przemyśleń które ktoś może nazwać spekulacjami ale mogą wszystkich zaskoczyć.

 • peter – 30.09.2017

  Brawo Modertrans! Gratulacje :-)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.