TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Modertrans z ofertą w Grudziądzu. Jedyną
InfoTram.pl - Opublikowano: 27.12.2019 20:15:27 4 komentarze
Modertrans z ofertą w Grudziądzu. Jedyną

Bez niespodzianek w Grudziądzu. Na złożenie oferty w przetargu na dostawę czterech tramwajów zdecydował się tylko Modertrans.

Bez niespodzianek w Grudziądzu. Na złożenie oferty w przetargu na dostawę czterech tramwajów zdecydował się tylko Modertrans.

Swoje wagony wycenił na ponad 25,3 mln zł, podczas gdy szacunki zamawiającego to 22,1 mln zł. Oferta poznańskiej firmy jest zatem nieco droższa. Cztery wagony mają zostać dostać dostarczone w ciągu 24 miesięcy, przy czym pierwszy z nich w ciągu 12 miesięcy.

Przypomnijmy. Przedmiotem zamówienia jest:

1) Dostawa 4 fabrycznie nowych tramwajów wieloczłonowych, jednokierunkowych, niskopodłogowych albo częściowo niskopodłogowych, fabrycznie nowych z przeznaczeniem dla komunikacji miejskiej gminy – miasto Grudziądz. Całkowita pojemność tramwaju musi wynosić co najmniej 175 osób. Miejsc do siedzenia powinno być minimum 30 szt.

2) Dostawa dźwigu tramwajowego do wkolejania tramwajów (żurawia samochodowego, dla potrzeb ratownictwa technicznego), fabrycznie nowego z przeznaczeniem dla komunikacji miejskiej gminy – miasto Grudziądz.

Czekamy na decyzję komisji przetargowej.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Modertrans
Grudziądz
 • Combino – 29.12.2019

  A teraz właśnie odejmijmy koszt dźwigu od oferty i podzielmy przez cztery... i wychodzi kwota skłaniająca do unieważnienia przetargu i poszukania innego rozwiązania,bo już najwyższy czas odesłać archaiczną Biedę do lamusa zamiast tak za nią przepłacać.

 • pyrlander – 29.12.2019

  Przewoźnik potrzebuje cztery składy i sprzęt, producenci przedstawiają swojd oferty. Zamówienie oparte jest o środki i składane z potrzeb. W tych granicach prusza się MPK, niezależnie od tego, co sobie życzyłby amator i tak nie mający do zaoferowania pomocy finansowej

 • Combino – 02.01.2020

  ^^ A teraz jeszcze raz, po polsku i z sensem.

 • pyrlander – 07.01.2020

  Nie moja wina, że z polskiego miałeś pałę, drogi Combino.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!