TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Mistrzyni świata kierowcą autobusu. W Australii
TVN24.PL - Opublikowano: 13.03.2018 13:09:16

Pauline Menczer - kierowca szkolonego autobusu - ma na koncie surfingowe mistrzostwo świata.

Jak informuje TVN24.pl - Pauline Menczer ma na koncie surfingowe mistrzostwo świata Większość dzieciaków nie ma pojęcia, kim jest ta pani, która prowadzi autobus wiozący ich do szkoły.

Pauline Menczer, lat 47, była mistrzyni świata w surfingu, uwielbia swoją pracę. Zakończenie kariery, zerwanie z - było nie było - szalonym życiem na walizkach - przeważnie nie jest dla sportowca łatwe, a bywa i traumatyczne. Menczer odnalazła spokój w mieścinie Brunswick Heads położonej w Nowej Południowej Walii, gdzie mieszka razem z narzeczoną Samanthą.

W minionym tygodniu została przyjęta do Surfingowej Galerii Sław w Australii. A w jej kraju to ogromne wyróżnienie.

O 14.45 uroczystość musiała opuścić. Spieszyła się do pracy, uczniów trzeba było rozwieść do domów.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kierowca
Australia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.