TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Metro Warszawskie kupuje lokomotywę manewrową
InfoTram.pl - Opublikowano: 24.11.2017 11:56:23 4 komentarze
Metro Warszawskie kupuje lokomotywę manewrową

Metro Warszawskie ogłosiło przetarg na dostawę nowej lokomotywy manewrowej.

Metro Warszawskie ogłosiło przetarg na dostawę nowej lokomotywy manewrowej.

Musi być wyprodukowana w całości z użyciem nowych podzespołów i materiałów, posiadać świadectwo dopuszczenia do eksploatacji typu pojazdu kolejowego, wydane przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego. Co więcej ma być to lokomotywa dwuosiowa, manewrowa, z napędem spalinowym o maksymalnej prędkości 40 km/h, przeznaczona do lekkich prac manewrowych na bocznicach oraz transportu pojazdów metra na szlakach o szerokości toru 1 435 mm.

Lokomotywa musi być przystosowana do eksploatacji z pojazdami metra użytkowanymi przez Zamawiającego (tj. z pojazdami typu: Inspiro, Metropolis, serii 81, lokomotywą LM-400 oraz wagonami osłonowymi 208 Kg/M).

Oferty można składać do 3 stycznia 2018 roku.

O zamówienie może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert w postępowaniu (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) wykonał minimum jedną dostawę pojazdu szynowego z napędem spalinowym o parametrach zbliżonych do lokomotywy objętej Przedmiotem Zamówienia, tj. dostawę pojazdu szynowego z napędem spalinowym o mocy nie mniejszej niż 250 kW, dysponującego siłą pociągową przy mocy trwałej nie mniejszą niż 44 kN.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Metro Warszawskie
metro
lokomotywa
lokomotywa manewrowa
 • uiopi – 25.11.2017

  Czy ma szansę Newag?

 • Jaunusz – 25.11.2017

  Niech ZPS wygra

 • mechanik – 26.11.2017

  @uiopiJak nie newag to mpk z Krakowa.

 • uiopi – 26.11.2017

  @Janusza niech wygra ZPS

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.