TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Małe zainteresowanie majówkowymi pociągami Przewozów Regionalnych
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.04.2019 11:17:07 1 komentarz
Małe zainteresowanie majówkowymi pociągami Przewozów Regionalnych

Pasażerowie bez problemu mogą kupić bilety na majówkowe połączenia Przewozów Regionalnych do Trójmiasta. Zainteresowanie pociągami jest (póki co?) niewielkie.

Pasażerowie bez problemu mogą kupić bilety na majówkowe połączenia Przewozów Regionalnych do Trójmiasta. Zainteresowanie pociągami jest (póki co?) niewielkie.

Wczoraj, 18 kwietnia, sprawdziliśmy na trzech największych dworcach dostępność biletów. W kasach na stacjach Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna i Warszawa Zachodnia bez problemu można kupić bilety na przejazd. Według informacji przekazanych nam przez ich pracowników połączenia nie cieszą się dużym zainteresowaniem. Jako powody podawano długi czas przejazdu czy standard podróży (obsługa ezt – red.), albo po prostu brak wiedzy o takich kursach. Bez problemu bilet można też kupić przez internet.

Pasażerowie nie wiedzą, że takie połączenia są uruchamiane, bo tryb i sposób, o czym pisaliśmy na łamach InfoRail.pl, budzi sporo wątpliwości, a to powoduje, że pociągi nie są uwzględnione w plakatowych rozkładach jazdy. Przez to pasażerowie kupują bilety głównie na połączenia PKP Intercity.

Być może zmieni się to w momencie, gdy w pociągach ww. przewoźnika zabraknie miejsc.

Nieco zaskakujące jest też promowanie usług Przewozów Regionalnych np. na portalach społecznościowych. Zamiast reklamować pociągi do Trójmiasta przewoźnik wozi zachęcać do podróży pociągiem w Tatry, w sytuacji, gdy do Zakopanego dojazd jest niemożliwy z uwagi na zamknięcie szlaku. Majstersztyk marketingowy, ale to już problem samych Przewozów Regionalnych… Nie pierwszy i zapewne nie ostatni.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
  • kolejFAN – 19.04.2019

    a jakie ma być? jazda kiblem w cenie drozszej niż TLK przez ponad pół Polski musiałaby przyciągnać chyba jakichś nawiedzonych wielbicieli PR(L) u.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.