TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lublin świętował zimowy dzień dojazdu do pracy rowerem
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 14.02.2020 17:13:58
Zdj. Porozumienie Rowerowe

W tym roku można śmiało powiedzieć, że 14 lutego to dzień zakochanych w rowerach. Tego dnia przypada Międzynarodowego Dnia Zimowego Dojazdu Rowerem do Pracy. Również Lublin włączył się do akcji i przygotował dla rowerzystów niespodzianki.

W tym roku można śmiało powiedzieć, że 14 lutego to dzień zakochanych w rowerach. Tego dnia przypada Międzynarodowego Dnia Zimowego Dojazdu Rowerem do Pracy. Również Lublin włączył się do akcji i przygotował dla rowerzystów niespodzianki.

Lubelska niespodzianka dla rowerzystów

- Kilkudziesięciu rowerzystów i rowerzystek zawitało dziś rano na Most Kultury, na naszą akcję w ramach Winter Bike To Work Day. Rozdawaliśmy słodki poczęstunek, gorącą herbatę, nasze nowe opaski odblaskowe i mapy rowerowe Lublina – poinformowało Porozumienie Rowerowe, które włączyło się do akcji.

Ciepłe rękawiczki, opaski i kominy

Również miasto z grupą Bombardowanie Włóczką przygotowały dla rowerzystów niespodzianki: ciepłe rękawiczki, kominy i opaski.

Przy rondzie Romana Dmowskiego (od strony Zamku) od godz. 7.00 na rowerzystów czekali pracownicy Wydziału Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Lublin. Wśród prezentów znajdowały się także najnowsza "Mapa Rowerowa Lublina 2020" oraz poradnik rowerzysty. Międzynarodowy Dzień Zimowego Dojazdu Rowerem do Pracy odbywa się w drugi piątek lutego w miastach na całym świecie – poinformował lubelski Urząd Miejski.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Lublin
Porozumienie Rowerowe
zima
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.