TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lotnisko Wrocław na sezon Zima 2019/2020
InfoAir.pl - Opublikowano: 24.10.2019 17:30:58
Lotnisko Wrocław na sezon Zima 2019/2020

W nowym rozkładzie lotów wrocławskiego lotniska 55 połączeń.

Alicante, Odessa, Amsterdam, Taba i Teneryfa - to nowe kierunki w zimowej siatce połączeń z wrocławskiego lotniska. W nowym rozkładzie lotów, który będzie obowiązywał od niedzieli, znalazło się łącznie 55 połączeń.

Prezes Portu Lotniczego Wrocław Dariusz Kuś podkreślił, że nowy, zimowy rozkład lotów to oferta różnorodna i rozbudowana.

-"Do wyboru są m.in. ciekawe kierunki południowe, zarówno w ofercie przewoźników niskokosztowych, jak i biur podróży. Z mocnych punktów składa się także oferta przewoźników sieciowych. Uwagę zwraca też bardzo szybki rozwój połączeń wschodnich. Nowością jest tu Odessa, kierunek interesujący przede wszystkim turystycznie" - powiedział Kuś.

Nowością w ofercie wrocławskiego lotniska jest m.in. połączenie do Odessy. Będzie ono od 29 października realizowane przez linie Ryanair, a od 1 listopada - również przez Wizz Air.

Włoski kierunek

W zimowym rozkładzie lotów pozostają wprowadzone w maju tego roku loty do Amsterdamu, które realizują holenderskie linie KLM.

Po raz pierwszy będzie można w sezonie zimowym polecieć z Wrocławia do Alicante w Hiszpanii. Inne śródziemnomorskie kierunki oferowane w zimowej siatce połączeń to Palermo, Neapol oraz Malta. Ofertę kierunków południowych uzupełniają Bolonia, Rzym i Mediolan – podały władze wrocławskiego lotniska.

Nowością w zimowym rozkładzie lotów oferowaną przez biura podróży jest egipska Taba oraz Teneryfa.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linia
Lotnisko Wrocław
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.