TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

LOT z promocją na loty do Singapuru
InfoAir.pl - Opublikowano: 06.07.2018 09:52:57
LOT z promocją na loty do Singapuru

Ceny biletów zaczynają się od 2149 PLN w klasie Economy. Oferta specjalna ważna do 22 lipca 2018. Okres podróży: 13 sierpnia - 31 marca 2019

Ceny biletów zaczynają się od 2149 PLN w klasie Economy. Oferta specjalna ważna do 22 lipca 2018. Okres podróży: 13 sierpnia - 31 marca 2019

Całkowita cena biletu zakupionego na lot.com na lot bezpośredni w obie strony, uwzględnia wysokość taryfy, podatki, opłaty lotniskowe oraz wszelkie dopłaty, np. opłaty paliwowe. Cena może ulec zmianie w zależności od terminu zakupu biletu oraz ze względu na wahania kursów walut. Liczba biletów w promocji ograniczona. Zniżka procentowa naliczana jest wyłącznie od wartości taryfy. Promocja ta nie łączy się z innymi promocjami.

Podróż do Australii i Azji zawiera odcinki obsługiwane przez partnerskie linie lotnicze, u których zasady bagażowe mogą się różnić od warunków lotu. Prosimy każdorazowo o sprawdzenie warunków u przewoźnika.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
LOT
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.