TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Lokomotywa SM30-152 przejdzie naprawę główną. Z wymianą silnika
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.10.2019 12:15:44
zdjęcie ilustracyjne (foto: PKCT)

PKP CargoTabor ZNT Szczecin ogłosiły przetarg na wykonanie naprawy głównej P5 lokomotywy spalinowej SM30-152 wraz z wymianą silnika.

PKP CargoTabor ZNT Szczecin ogłosiły przetarg na wykonanie naprawy głównej P5 lokomotywy spalinowej SM30-152 wraz z wymianą silnika.

Oferty można składać do 28 października 2019 roku.

Lokomotywa SM30-152 została wyprodukowana w zakładach Fablok Chrzanów w 1964 roku. Wyposażona jest w silnik spalinowy WOLA-V-Roka 3DVSa-350 na 16H12A (licencja Henschel). I właśnie ten silnik należy wymienić wraz z wszystkimi niezbędnymi podzespołami, zgodnie z aktualnym DSU PKP CARGO S.A.  Naprawa polegać będzie na przygotowaniu do odbioru komisarycznego lokomotywy umiejscowionej w PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. Zakład Napraw Taboru w Szczecinie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP CARGO
lokomotywa
SM30
  • Jacek Fink-Finowicki – 28.10.2019

    Nowa "Wola" ma zastąpić starą "Wolę" ogólnie jest to dobry ruch, tylko jak oni ogarnęli to, aby nie trzeba było spełniać Euro 3b?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.