TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Łódź z kolejnymi przystankami na żądanie
TransInfo.pl - Opublikowano: 06.11.2019 14:30:30
Łódź z kolejnymi przystankami na żądanie; fot. ZDiT Łódź

Dzięki takiemu rozwiązaniu czas przejazdu jest krótszy, a sama podróż bardziej komfortowa.

Przystanki na żądanie to rozwiązanie z powodzeniem stosowane w wielu miastach w kraju i w Europie. Również w Łodzi spotkało się ono z akceptacją pasażerów, którzy wnioskują o wprowadzenie tego rozwiązania na kolejnych liniach.

Na takim przystanku jeśli nie ma pasażerów którzy chcą wsiąść, albo wysiąść, autobus po prostu się nie zatrzymuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas przejazdu jest krótszy, a sama podróż bardziej komfortowa.

Od 4 listopada łódzcy pasażerowie korzystają z 40 nowych przystanków. Przystanki na żądanie pojawiły się na linii 54, 58 i 91 na osiedlach Mileszki, Nowosolna, Wiączyń Górny i Sąsieczno.

To nie koniec

Już 1 grudnia pojawią się kolejne przystanki na żądanie na linii 53 na Brzezińskiej, Zjazdowej i Marmurowej.

W dalszej kolejności planowane jest wprowadzenie przystanków na żądanie na liniach nocnych i takich osiedlach jak Ruda Pabianicka, czy Dąbrowa Przemysłowa.

Obecnie Łódź posiada 305 przystanków na żądanie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przystanek
Lódź
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.