TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Leszno pyta o rower miejski
INFOBIKE.PL - Opublikowano: 11.04.2019 11:11:47
Leszno pyta o rower miejski

Czy w Lesznie będzie funkcjonował rower miejski? Władze miasta analizują, czy jest miejsce na wypożyczalnię rowerów i proszą mieszkańców o wypełnienie ankiety.

Czy w Lesznie będzie funkcjonował rower miejski? Władze miasta analizują, czy jest miejsce na wypożyczalnię rowerów i proszą mieszkańców o wypełnienie ankiety.

Ankieta zawiera 21 pytań dotyczących m.in. preferencji transportowych oraz wypożyczalni rowerów. Urzędnicy chcą poznać zdanie na temat preferowanego systemu wypożyczalni: z klasycznymi stacjami lub bez stacji. Można również zaproponować miejsca na stacje roweru miejskiego.

Jak informuje Urząd Miasta w Lesznie w 2018 roku w około 60 miejscowościach w Polsce funkcjonowała samoobsługowa wypożyczania rowerów miejskich. Były to miasta duże jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Łódź, ale i mniejsze, podobne do Leszna pod względem ludności, jak Ostrów Wielkopolski, Łomża, Chodzież czy Krotoszyn

- Aby ocenić zasadność wdrożenia takiego rozwiązania w naszym mieście, musimy poznać Państwa opinię i poznać Państwa nawyki oraz preferencje. Dlatego prosimy o wypełnienie elektronicznej, anonimowej ankiety – pisze Lucyna Gbiorczyk z Urzędu Miasta Leszno.

Ankieta będzie dostępna do 22 kwietnia. Jej opracowaniem zajmie się firma Czyste Powietrze Mariusz Ciesielski z Leszna. Wyniki opracowania mają być udostępnione do końca kwietnia, a decyzja o wdrożeniu systemu wypożyczalni będzie podjęta jeszcze w maju tego roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Leszno
rower miejski
ankieta
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.