TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kup wojskowego Autosana. Za 12 tys. zł
InfoBus.pl - Opublikowano: 13.04.2019 11:00:07
Kup wojskowego Autosana. Za 12 tys. zł

W środę, 17 kwietnia, w siedzibie wrocławskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się pisemny przetarg, na który trafią wycofany z wojska sprzęt i tabor. W ofercie znalazło się 69 pozycji.

W środę, 17 kwietnia, w siedzibie wrocławskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego odbędzie się pisemny przetarg, na który trafi wycofany z wojska sprzęt i tabor. W ofercie znalazło się 69 pozycji, w tym jeden autobus. 

Ceny wywoławcze zaczynają się od 100 zł, a kończą na 13 tys. zł. Wśród pozycji przetargowych kupujący znajdą: samochody STAR, samochód HONKER, autobus AUTOSAN, namioty techniczne, instrumenty muzyczne (w tym saksofon, klarnety, obój, syntezator) czy agregaty. Do wzięcia będzie również zbiorniki na wodę wiertarka stołowa czy sprzęt medyczny.

Wojskowa dziesiątka

Nas najbardziej insertujący eksponat - autobus pasażerski Autosan H-10.12.18 ma nr fabryczny:SUALS4LTPPS240016 i został wyprodukowany w 1993 r. Cena wywoławcza to 12000 PLN.

Otwarcie ofert nastąpi 21 marca br. O godz. 11.30 w siedzibie Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Zwycięskiej 39 we Wrocławiu. Osoby zainteresowane udziałem w przetargu pisemnym zobowiązane są do wpłacenia wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranych pozycji przetargowych. Wpłata musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu. Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia zostaną przekazane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Więcej informacji na stronie AMW.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wojsko
Autosan
 • Marcin Słodownik – 13.04.2019

  "Żołnierz tylko w niedzielę na poligon jeździł" 😎

 • Weronika Urbańska – 13.04.2019

  KPTS SA kupił wozy z wojska i dalej wożą ludzi

 • Sławomir Błaszak – 13.04.2019

  fajny - w czasie jakiegoś remontu (NG?) zmieniono atrapę przednią.

 • Sławomir Błaszak – 13.04.2019

  auto wygląda na zadbane wizualnie, mechanicznie pewnie też.

 • Adam Okrzyński – 13.04.2019

  Nawet w wojsku zmieniano przody na liderowe??

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.