TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krótki Impuls wraca po naprawie w ASO Mieczkowski
InfoRail.pl - Opublikowano: 10.05.2019 10:14:29 3 komentarze
Krótki Impuls wraca po naprawie w ASO Mieczkowski (foto: Facebook/ASO Mieczkowski)

EN98-003 wraca na Mazury – poinformował Serwis Pojazdów Szynowych ASO Piotr Mieczkowski, który wykonał prace poziomu P4 na mocy umowy z Warmińsko-Mazurskim Oddziałem Przewozów Regionalnych.

EN98-003 wraca na Mazury – poinformował Serwis Pojazdów Szynowych ASO Piotr Mieczkowski, który wykonał prace poziomu P4 na mocy umowy z Warmińsko-Mazurskim Oddziałem Przewozów Regionalnych.

Za wykonane prace przewoźnik będzie musiał zapłacić 1 699 999.00 PLN netto. Jak informowaliśmy na łamach InfoRail.pl w przetargu startował także producent jednostki – Newag, którego oferta okazała się jednak droższa. Firma z Nowego Sącza zaproponowała kwotę 1 990 000.00 PLN netto.

EN98-003 to dwuczłonowa jednostka, wyprodukowana dla Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w 2014 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ASO Mieczkowski
Impuls
P4
  • zeus04 – 11.05.2019

    Pytam się...co tyle tam kosztuje?

  • advisor – 11.05.2019

    @zeus04 pytać to się możesz pesowska szczekaczko.

  • DarekP – 12.05.2019

    A możesz powiedzieć, po co obrażasz drugą osobę?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.