TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krakowskie tramwaje także w Google Transit [FILM]
TransInfo.pl - Opublikowano: 05.11.2019 13:30:15
Krakowskie tramwaje także w Google Transit [FILM]; fot. UM Kraków

W Krakowie aplikacja Google Transit działa od maja br. Teraz do autobusów dołączyły również tramwaje.

W Krakowie aplikacja Google Transit działa od maja br. Teraz do autobusów dołączyły również tramwaje.

Od piątku, 1 listopada, w wyszukiwarce połączeń Google Transit można sprawdzić rzeczywiste czasy odjazdów krakowskich autobusów i tramwajów. Usługa ta umożliwia użytkownikom wyszukiwanie połączeń za pomocą aplikacji Google Maps lub poprzez stronę internetową.

To kolejne miasto w Polsce, którego włodarze przekazali amerykańskiej firmie odpowiednie dane, dzięki którym udało się uruchomić tę funkcję.

Google Transit podpowie nam, jakim tramwajem lub autobusem dostać się do szukanego przez nas miejsca.

Zobaczcie jak to działa na filmie:Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
apka
informacja
Kraków
Google
  • Krzysztof Kawa – 05.11.2019

    MPK ma monopol na dane i chciało sobie je "przywłaszczyć", tak jak kilka lat temu utajnili i sprzedawali publiczną informację o rozkładach do jakdojade.pl Dopiero ZTP zaczął wymuszać aby było to ogólnodostępne, więc MPK musiało przebudować bazy danych. Aczkolwiek i tak to zrobili po łebkach bo nie wszystko działa: Ani nie ma informacji o niskopodłogowych kursach, ani o numerach taborowych. Ot, Kraków. Nic nowego.

  • TransInfo.pl – 05.11.2019

    aha ;) dzięki

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.