TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krakowskie stodwójki dziś ponownie na trasie
InfoTram.pl - Opublikowano: 08.02.2018 15:07:12 1 komentarz
Stodwójki dziś na trasie w Krakowie (foto: ZIKiT)

Jeszcze do godz. 17 można w Krakowie podróżować nietypowym i ciekawym składem. To dwie stodwójki – 102Na i 102NaD. Na trasę wyjechały z okazji tłustego czwartku.

Jeszcze do godz. 17 można w Krakowie podróżować nietypowym i ciekawym składem. To dwie stodwójki – 102Na i 102NaD. Na trasę wyjechały z okazji tłustego czwartku.

Jak informuje ZIKiT przed laty takie składy woziły pasażerów na między innymi na liniach 4, 9, 16 i 22 do Kombinatu. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie właśnie zakończyło odnowę wagonu doczepnego 102NaD numer 155, dzięki czemu znów możemy zobaczyć dwie połączone stodwójki na ulicach Krakowa. Skład będzie kursował dziś po trasie linii 8 do godziny 17:00.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
102Na
102NaD
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.