TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Krakowski ZDMK pojedzie "Rowerem do pracy" [FILM[
InfoBike.pl - Opublikowano: 01.04.2019 15:30:28
Krakowski ZDMK pojedzie "Do pracy" fot, YouTube

Krakowski magistrat aktywnie włącza się w promocję roweru jako środka dojazdu do pracy.

Krakowski magistrat aktywnie włącza się w promocję roweru jako środka dojazdu do pracy. Wydział Gospodarki Komunalnej UMK realizuje akcję "Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca... i tak w kółko". Tegoroczna kampania wystartuje w poniedziałek, 1 kwietnia. Pracownicy Zarządu Dróg Miasta Krakowa włączą się w tę akcję. W ubiegłym roku wykręcili 21 217 km.

W przyszłym tygodniu ruszy trzecia odsłona kampanii "Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca... i tak w kółko". W ramach akcji jak w poprzednich edycjach będzie szansa na zdobycie upominków. W Zarządzie Dróg Miasta Krakowa najbardziej aktywni rowerzyści będą mogli liczyć na ekstra premię.

Dlaczego warto?

W ubiegłym roku w kampanii uczestniczyło ponad 80 pracodawców. W szczytowym momencie kampanii na rowerze podróżowało ponad 1300 osób, a każdego miesiąca było ich średnio blisko 1100. Średnia "rowerowa" frekwencja wyniosła ponad 56%. Wyniki przeprowadzonej ankiety wskazują, że ponad 18% uczestników rowerowej kampanii podróżowało do pracy przed jej rozpoczęciem samochodem. Uczestnicy przejechali na rowerze w sumie ponad 1 010 500 km, co pozwoliłoby objechać Polskę wzdłuż jej granic ponad 280 razy! W uznaniu za rowerowe podróże pracownicy otrzymywali co miesiąc ciekawe upominki.

Krakowskie oraz podkrakowskie firmy i instytucje zatrudniające min. 20 pracowników, które dbają o zdrowie, sprawność fizyczną swoich pracowników, wzrost ruchu rowerowego oraz poprawę jakości życia w mieście i są zainteresowane udziałem w akcji, proszone są o kontakt pod adresem: joanna.majdecka@um.krakow.pl. Informacje udzielane są także pod numerem telefonu 12 616 87 70. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem przystąpienia do kampanii jest akceptacja regulaminu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
Kraków
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.