TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków: Szybsze tramwaje na ulicy Starowiślnej
ZIKIT KRAKÓW - Opublikowano: 20.03.2017 14:52:38
Kraków: Szybsze tramwaje na ulicy Starowiślnej (foto: ZIKiT)

W połowie tego tygodnia ZIKiT planuje wprowadzenie korekty organizacji ruchu na ul. Starowiślnej na odcinku od ul. św. Gertrudy do ul. Dietla. Wszystko dla poprawy funkcjonowania komunikacji miejskiej, która była blokowana przez źle zaparkowane samochody lub wjeżdżających na torowisko kierowców.

Aby zapobiec takim sytuacjom zostanie wymalowana linia ciągła oddzielająca torowisko od pasa ruchu. Ponadto zamontowane zostaną separatory na odcinku około 40 metrów od przejścia dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. św. Gertrudy oraz na odcinku około 50 metrów przed ul. Dietla (tj. od wjazdu do budynku nr 16 do przystanku tramwajowego). Prace nie powinny powodować utrudnień w ruchu. Warunkiem ich wykonania jest bezdeszczowy dzień.Sprawdź też:
ZIKiT Kraków
Kraków

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.