TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków. Obywatel Rumunii podejrzany o kradzież 22 rowerów
PAP/INFOBIKE.PL - Opublikowano: 12.02.2020 15:06:19
Kraków. Obywatel Rumunii podejrzany o kradzież 22 rowerów

Krakowscy policjanci zatrzymali 17-letniego Rumuna, któremu zarzucono skradzenie 22 rowerów, głównie na terenie miasteczka studenckiego Akademii Górniczo-Hutniczej. Za przestępstwo to grozi mężczyźnie do pięciu lat więzienia.

Krakowscy policjanci zatrzymali 17-letniego Rumuna, któremu zarzucono skradzenie 22rowerów, głównie na terenie miasteczka studenckiego Akademii Górniczo-Hutniczej. Za przestępstwo to grozi mężczyźnie do pięciu lat więzienia.

Przyznał się do 18 z 22 kradzieży

Jak poinformował w środę Bartosz Izdebski z zespołu prasowego małopolskiej policji, 17-latek usłyszał 22 zarzuty kradzieży rowerów, ale przyznał się do 18 z nich.

Obywatela Rumunii zatrzymano podczas kradzieży jednośladu o wartości 500 zł na krakowskiej Krowodrzy. Policjanci ustalili, że swoje łupy ukrywa on w piwnicy jednego z budynków na terenie Podgórza. Znaleziono tam sześć rowerów, koła rowerowe oraz kosę spalinową.

Policyjny dozór

Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakaz opuszczania terenu kraju oraz zakaz kontaktu z pokrzywdzonymi i świadkami.

Policjanci apelują, aby wszystkie osoby, które rozpoznają swoje rowery na zdjęciach opublikowanych na stronie małopolskiej policji, zgłosiły się do Komisariatu Policji IV w Krakowie przy ul. Królewskiej 4 lub nawiązały kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 12 615 29 13 lub 112. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
kradzież
policja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.