TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków konsultuje Strefy Płatnego Parkowania
KRAKOW.PL TransInfo.pl - Opublikowano: 06.05.2019 13:15:20
Kraków konsultuje Strefy Płatnego Parkowania (źródło: ZTP)

Do wtorku, 7 maja Zarząd Transportu Publicznego prowadzi konsultacje społeczne poświęcone projektowi uchwały zmieniającej reguły funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania w Krakowie.

Do wtorku, 7 maja Zarząd Transportu Publicznego prowadzi konsultacje społeczne poświęcone projektowi uchwały zmieniającej reguły funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania w Krakowie.

ZTP zakłada wzrost stawek opłat za postój oraz włączenie do SPP dwóch nowych obszarów miasta. W celu poinformowania mieszkańców o skali proponowanych zmian oraz zebrania uwag ZTP zdecydował się na przeprowadzenie konsultacji społecznych:

pod adresem e-mail konsultacje@ztp.krakow.pl zbierane są uwagi pisemne,

na stronie internetowej ztp.krakow.pl umieszczona została ankieta zamknięta dotycząca proponowanych zmian.

Przypomnijmy, że w czwartek, 25 kwietnia odbyło się otwarte spotkanie z mieszkańcami w Miejskim Centrum Dialogu, podczas którego również były zbierane uwagi do proponowanych zmian.

Spis uwag oraz wyniki ankiety zostaną ogłoszone na stronach internetowych ztp.krakow.pl oraz krakow.pl po zakończeniu procesu konsultacji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
ZTP Kraków
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.