TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków: Awaryjna naprawa torowiska na skrzyżowaniu ulic Dietla i Stradomskiej
- Opublikowano: 08.08.2018 13:29:41
Kraków: Awaryjna naprawa torowiska na skrzyżowaniu ulic Dietla i Stradomskiej (foto: ZIKiT)

W nocy 8/9.08.2018 r. (środa/czwartek) będzie prowadzona awaryjna naprawa torowiska na skrzyżowaniu ulic Dietla i Stradomskiej.

W nocy 8/9.08.2018 r. (środa/czwartek) będzie prowadzona awaryjna naprawa torowiska na skrzyżowaniu ulic Dietla i Stradomskiej.

W związku z tym, w dniu 08.08.2018 r. (środa) od około godz. 21:00 do końca kursów zostanie wyłączony ruch tramwajowy na ul. Stradomskiej i św. Gertrudy tylko w kierunku Placu Wszystkich Świętych i Poczty Głównej.

W tym czasie linie tramwajowe będą kursować po trasach czasowo zmienionych:

linie 6, 8, 13 i 18 - od Kurdwanowa P+R / Borku Fałęckiego / Nowego Bieżanowa P+R / Czerwonych Maków P+R do przystanku "Stradom" bez zmian, następnie ul. Dietla, Starowiślną, św. Gertrudy, Dominikańską i dalej po stałych trasach do swoich końcówek. W kierunku przeciwnym będą kursować po swoich stałych trasach, bez zmian;

linia 10 - od Łagiewnik do przystanku "Stradom" bez zmian, następnie ul. Dietla i Starowiślną do przystanku "Poczta Główna", gdzie linia wróci na swoją trasę do Kopca Wandy. W kierunku przeciwnym będzie kursować bez zmian.

Rozkłady jazdy nie zostaną zmienione.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Kraków
torowisko
remont
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.