TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kraków: Auto wjechało w przystanek. Są ranni
TransInfo.pl - Opublikowano: 23.05.2019 14:30:29
Kraków: Auto wjechało w przystanek. Są ranni

23 maja auto marki BMW wjechało w przystanek autobusowy przy ul. Balickiej w Krakowie.

23 maja auto marki BMW wjechało w przystanek autobusowy przy ul. Balickiej w Krakowie.

-"Poszkodowanych zostało pięć osób - poinformował PAP w czwartek rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Krakowie sierż. szt. Piotr Szpiech. Na razie nie wiadomo, jakie poszkodowani odnieśli obrażenia.

-"Około godziny 12 na ulicy Balickiej, na wysokości Uniwersytetu Rolniczego, kierujący pojazdem BMW, jadąc w kierunku Balic, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu" - wyjaśnił sierż. szt. Piotr Szpiech.

Jak dodał, doszło do potrącenia grupy osób, oczekujących na przystanku.

-"W wyniku tego zdarzenia zostało poszkodowanych pięć osób, na miejscu są cztery załogi pogotowia ratunkowego. Policja kieruje ruchem ze względu na zablokowany jeden pas jezdni" - poinformował.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku. "Na miejscu są policjanci, który wykonują czynności" - podał rzecznik. Nie ma również informacji na temat stanu zdrowia poszkodowanych.(PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przystanek
Kraków
  • Sebbastian Pioro – 23.05.2019

    Pogoda nie dostosowała się do umiejętności kierowcy, ktory nie umie jeździć z tylnym napędem... Tu trzeba więcej pokory 😁😁😁

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.