TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koniec strajku, tramwaje wyjeżdżają na trasy
UM BYDGOSZCZ InfoTram - Opublikowano: 01.12.2015 15:40:26
Koniec strajku, tramwaje wyjeżdżają na trasy

Pracownicy MZK Bydgoszcz przerwali strajk. Do godziny 15:30 wszystkie tramwaje mają wyjechać na ulice.

Pracownicy MZK Bydgoszcz przerwali strajk. Do godziny 15:30 wszystkie tramwaje mają wyjechać na ulice.

Decyzja o strajku zapadła dziś nad ranem, co utrudniło organizację komunikacji zastępczej. Jednocześnie prowadzone były rozmowy w sprawie zakończenia protestu. Z funkcji prezesa komunalnej spółki zrezygnował Łukasz Niedźwiecki. Na jutrzejszy dzień organizator transportu wstępnie zabezpieczył 200 pojazdów komunikacji zastępczej, ale nie będzie konieczności korzystania z nich. Obecnie miejskie autobusy i tramwaje wyjeżdżają na trasy.

- Przede wszystkim dziękuję bydgoszczanom, którzy w tych trudnych chwilach podwozili innych mieszkańców do pracy szkół i szpitali. Jednocześnie liczę, że sytuacja, w której pracownicy MZK rozpoczynają nielegalny strajk pomijając negocjacje nie powtórzy się. To działania, które uderzają w mieszkańców ? podkreśla prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski.

W newralgicznych godzinach funkcjonowała komunikacja zastępcza oparta na prywatnych przewoźnikach.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bydgoszcz
strajk
MZK Bydgoszcz
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.