TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Komunikacyjne konsultacje na Białołęce
- Opublikowano: 14.05.2019 14:09:52
Komunikacyjne konsultacje na Białołęce

Przed nami kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu tras linii autobusowych po uruchomieniu trzech stacji metra na Pradze-Północ i Targówku.

Przed nami kolejne spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu tras linii autobusowych po uruchomieniu trzech stacji metra na Pradze-Północ i Targówku.

W czwartek, 16 maja, w Szkole Podstawowej nr 368 przy ul. Ostródzkiej 175 eksperci z Zarządu Transportu Miejskiego porozmawiają o propozycjach z mieszkańcami Białołęki. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa do godz. 21.00.

Propozycje tras autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra zostały przedstawione pod koniec marca. Teraz warszawiacy mogą o nich dyskutować. Na spotkaniach konsultacyjnych mieszkańcy mogą usiąść przy stołach z ekspertami Zarządu Transportu Miejskiego i patrząc na mapę porozmawiać o tym, którędy powinny jeździć autobusy. Uwagi są notowane i posłużą do ostatecznego wytyczenia tras. Kolejne spotkania zaplanowane zostały: 21 maja w Markach, 2 czerwca na Targówku i 12 czerwca na Pradze-Północ.

Swoją opinię będzie można wyrazić także podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego, które odbędzie się we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56).

Uwagi na temat planowanych zmian można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres konsultacje@ztm.waw.pl. Opinie są zbierane do niedzieli, 23 czerwca.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
metro
ZTM Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.