TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejny nowy tramwaj w Łodzi
InfoTram.pl - Opublikowano: 23.03.2018 10:14:12 1 komentarz
Kolejny nowy tramwaj w Łodzi (foto: MPK)

W nocy z czwartku na piątek do Łodzi dotarł kolejny Swing. Jak poinformowało MPK wkrótce wyruszy, podobnie jak pierwszy egzemplarz, na linię nr 14.

W nocy z czwartku na piątek do Łodzi dotarł kolejny Swing. Jak poinformowało MPK wkrótce wyruszy, podobnie jak pierwszy egzemplarz, na linię nr 14.

Łączenie do Łodzi zostanie dostarczonych 12 takich wagonów. PESA ma zrealizować kontrakt, czyli dostarczyć wszystkie tramwaje do 15 października 2018 r. Producent zakładał, że do końca lutego dostarczy trzy wagony. Tymczasem drugi z nich dotarł dopiero w marcu.

Kontrakt opiewa na kwotę 99,6 mln zł brutto (80,9 mln zł netto).

Jak już informowaliśmy na łamach InfoTram.pl pierwsza PESA jeździ już liniowo. Na wspomnianej linii nr 14.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
MPK Łódź
Swing
  • Mario – 23.03.2018

    Mi się zdaje, że to jest 3 dostarczony Swing, nie 2.

  • Remik Głowacki – 24.03.2018

    To jest trzeci dostarczony Swing, dwa pierwsze dotarły w styczniu w odstępie bodajże 3 dni.

  • Tomasz Prószyński – 04.04.2018

    Towarowy bydłowóz nie tramwaj.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.