TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejny Moderus Beta w Szczecinie
InfoTram.pl - Opublikowano: 21.03.2018 08:39:10
Kolejny Moderus Beta w Szczecinie

20 marca do Szczecina dotarło pudło kolejnego Moderusa Beta. Wagon będzie samodzielnie zmontowany przez Tramwaje Szczecińskie.

20 marca do Szczecina dotarło pudło kolejnego Moderusa Beta. Wagon będzie samodzielnie zmontowany przez Tramwaje Szczecińskie.

W ubiegłym roku przewoźnik podpisał z poznańską firmą umowę na dostawę dwóch takich pudeł, z opcją na kolejne dwa. Jak już informowaliśmy zamówienie zostało podzielone na dwa etapy:

1) etap I – obejmuje dostawę podzespołów z nadzorem nad montażem dwóch sztuk tramwajów oraz dostawę niezbędnego specjalistycznego wyposażenia obsługowo – naprawczego z realizacją do 30.9.2018 r.;

2) etap II – obejmuje opcjonalnie dostawę podzespołów z nadzorem nad montażem maksymalnie do dwóch sztuk tramwajów, realizowaną w przypadku uzyskania przez zamawiającego dodatkowego dofinansowania do 31.12.2021 roku.

Wartość umowy to 9.748.112,26 zł brutto. Modertrans jako jedyny startował w przetargu. Będą to kolejne Moderus Beta w Szczecinie. Poprzednie zostały również samodzielnie zmontowane przez Tramwaje Szczecińskie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tramwaje Szczecińskie
Modertrans
Moderus Beta
Szczecin
 • Antek Stefański – 21.03.2018

  Warto wspomnieć, że to pierwsza szczecińska Beta z klimatyzacją 😃

 • Krzysiek Wiśniewski – 21.03.2018

  No i ?! Pewnie będzie stała jak pozostałe dwie . Niestety na pogodnie jakoś nie umieją ogarnąć produktów moderusa. Przykładem jest 501 dopuki był na pogodnie więcej stał niż jeździł. Teraz w sumie śmiga codziennie.

 • Sebastian Karol Kotynia – 21.03.2018

  Antek, jak ty klime stawiasz ponad wszystko to pozdro. Kuźwa. Żeby one chociaż więcej jeździły niż stały. 601 i 602 to chyba z dwa tygodnie na mieście nie widać.

 • Marcin Drabik – 21.03.2018

  Moderus Beta jeszcze w starym wydaniu.Mam na myśli porównanie z najnowszymi wrocławskim i.

 • Krzysztof Kymco Jakubowski – 22.03.2018

  Patrycja 😎

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.