TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejny dziś wypadek na przejeździe, nie żyje traktorzysta
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 26.04.2019 17:03:09
Kolejny dziś wypadek na przejeździe, nie żyje traktorzysta (źródło: Google Maps)

Do zderzenia pociągu towarowego z traktorem doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Racławicach Śląskich.

Do zderzenia pociągu towarowego z traktorem doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Racławicach Śląskich.

Jak powiedział PAP oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, mimo akcji ratowniczej zmarł 48-letni kierowca traktora. Do wypadku doszło w piątek na niestrzeżonym, usytuowanym w polu przejeździe kolejowym w Racławicach Śląskich. Według wstępnych ustaleń policji traktorzysta wjechał wprost pod jadący pociąg towarowy.

W wyniku zderzenia ciężko ranny został 48-letni kierowca traktora. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo reanimacji poszkodowany zmarł. Na czas działania służb ratunkowych PKP wprowadziła zastępczą komunikację na odcinku Racławice Śląskie - Kędzierzyn-Koźle.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
przejazd kolejowy
  • Marcin Grzegorz – 26.04.2019

    No to dziś mamy czarną serię. Oprócz tego wypadku były jeszcze dwa inne w województwie lubuskim. Pod Gorzowem i w Świebodzinie.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.