TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kolejne zderzenie tramwajów w Warszawie, dziś najechanie
InfoTram - Opublikowano: 03.01.2019 13:40:43

Pechowo rozpoczyna się rok dla warszawskich tramwajów. Dziś (3 stycznia) doszło do kolejnego zderzenia.

Pechowo rozpoczyna się rok dla warszawskich tramwajów. Dziś (3 stycznia) doszło do kolejnego zderzenia.

Około godziny 9 na ul. Marszałkowskiej, przy skrzyżowaniu z ul. Królewską doszło do zderzenia dwóch składów Konstali. Jeden z nich najechał na poprzedzające go pojazdy. Kilka osób zostało rannych.

Tramwaje linii 4, 15, 18, 35 w kierunku południowym jeździły objazdami. Ponadto uruchomiono zastępczą linię autobusową Z kursująca tylko w kierunku południowym na trasie: Muranowska - Gen. Andersa - Marszałkowska - Metro Politechnika.

Przypomnijmy, że 13 osób zostało rannych we wczorajszym zderzeniu dwóch tramwajów na Woli. Tam niemalże czołowo zderzyły się Swing i Uboot.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
wypadek
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.