TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Wielkopolskie pokazują zniszczenia w szynobusie po zderzeniu z ciężarówką
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.02.2020 13:45:27
Koleje Wielkopolskie pokazują zniszczenia w szynobusie po zderzeniu z ciężarówką (foto: KW)

Jak informowaliśmy na łamach InfoRail.pl wczoraj (17 lutego) miał miejsce kolejny wypadek na przejeździe kolejowym z udziałem pociągu Kolei Wielkopolskich.

Jak informowaliśmy na łamach InfoRail.pl wczoraj (17 lutego) miał miejsce kolejny wypadek na przejeździe kolejowym z udziałem pociągu Kolei Wielkopolskich.

Pociąg 77486/7 relacji Wągrowiec – Poznań Główny uderzył w pojazd ciężarowy na przejeździe kolejowym kat. D w miejscowości Czerwonak. Koleje Wielkopolskie pokazały zniszczenia jednostki VT628, obsługującej ten kurs.

Podały też, że siła uderzenia była tak duża, że doszło do wykolejenia pojazdu.

Po raz kolejny przewoźnik zwrócił się z apelem do kierowców o szczególną ostrożność na przejazdach kolejowych!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Wielkopolskie
Wielkopolska
szt
wypadek
przejazd kolejowy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.