TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie znowu pojadą do Zakopanego
InfoRail.pl - Opublikowano: 04.12.2019 11:45:26
Koleje Śląskie znowu pojadą do Zakopanego (foto: KŚ)

Za oknem pierwszy śnieg, a więc Koleje Śląskie przypominają, że powraca "Ornak" w relacji Katowice - Zakopane - Katowice.

Za oknem pierwszy śnieg, a więc Koleje Śląskie przypominają, że powraca "Ornak" w relacji Katowice - Zakopane - Katowice.

W sezonie zimowym będzie kursował w terminach 21-24, 26-31 grudnia oraz codziennie od 1 do 26 stycznia, natomiast od 1 do 23 lutego w soboty i niedziele.

W poprzednich sezonach razem rozkład jazdy pociągów był tak ułożony, by można było się wybrać do Zakopanego zarówno na kilka dni, jak i na kilkugodzinny wypad. Mocną stroną połączenia kolejowego był stosunkowo krótki czas przejazdu. Podróż samochodem w długie weekendy nie należy bowiem do najszybszych z racji korków, zwłaszcza w pobliżu Zakopanego.

Warto zatem udając się do stolicy Tatr rozważyć podróż pociągiem!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
Zakopane
Katowice
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.