TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie pojadą do Krakowa
InfoRail.pl - Opublikowano: 15.01.2020 13:45:06
Koleje Śląskie pojadą do Krakowa

Koleje Śląskie kontynuują propozycje dodatkowych atrakcji na ferie – po zaproszeniu do zwiedzania swojej bazy nadszedł czas na przejazd specjalny – i to nie byle jaki, bo aż do… Krakowa!

Koleje Śląskie kontynuują propozycje dodatkowych atrakcji na ferie – po zaproszeniu do zwiedzania swojej bazy nadszedł czas na przejazd specjalny –  i to nie byle jaki, bo aż do… Krakowa!

Na wyprawę do stolicy województwa małopolskiego z Katowic przewoźnik zaprasza już w najbliższą sobotę. Liczba miejsc jest ograniczona, a formularz rejestracyjny na przejazd ruszy już dzisiaj na stronie internetowej o godzinie 18:00. Podczas przejazdu nie zabraknie też dodatkowych niespodzianek dla uczestników na pokładzie pociągu.

Co szczególnie ciekawe, "imię" dla przejazdu specjalnego wybiorą sami podróżni – od wczoraj w mediach społecznościowych trwa konkurs na nazwę kursu, a zainteresowanie jest naprawdę ogromne. Oczywiście dla autora zwycięskiej propozycji przewidziane jest miejsce w pociągu (wraz z osobą towarzyszącą). Wśród dotychczasowych pomysłów pojawiły się m.in. takie nazwy jak Spodek, Lotny Krakus, Smok Wawelski, Obwarzanek, KrakuŚin czy Lajkonik – podają Koleje Śląskie.

Więcej szczegółów na temat przejazdu na stronie internetowej: https://www.kolejeslaskie.com/jedziemy-do-krakowa/.  


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
Kraków
Katowice
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.