TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Koleje Śląskie bez ofert w przetargu na dzierżawę ezt-ów
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.02.2020 14:45:15
Koleje Śląskie bez ofert w przetargu na dzierżawę ezt-ów

Koleje Śląskie nie otrzymały ofert w przetargu na dzierżawę czterech ezt-ów.

Koleje Śląskie nie otrzymały ofert w przetargu na dzierżawę czterech ezt-ów.

Dotychczas przewoźnik korzystał z jednostek 14WE, należących do Industrial Division. Tyle że podmiot ten zaoferował dwa takie składy SKM Warszawa. I zostały mu tylko dwa. A Koleje Śląskie chciały dwa razy więcej.

Pojazdy miałyby być eksploatowane do końca 2020 roku.

Dostępność ezt-ów na rynku jest zatem ograniczona, co pokazuje, że poole taborowe to może być ten biznes, na którym w przyszłości będzie można jeszcze zarobić. Dla podmiotów, które chcą oferować takie usługi może zatem skierowana być oferta Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskigo, który wystawił na sprzedaż trzy zmodernizowane składy EN57AL.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
śląskie
ezt
dzierżawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.