TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

KM Łomianki kupuje 2 autobusy. MIDI z drugiej ręki
INFOBUS.PL - Opublikowano: 08.03.2019 14:00:31
fot. Konrad Bek, phototrans.pl

Komunikacja Miejska w Łomiankach wzbogaci się o kolejne autobusy. Przewoźnik szuka dostawcy dwóch, maksymalnie siedmioletnich pojazdów klasy MIDI. Na oferty czekają w Łomiankach jeszcze przez cztery dni.

Komunikacja Miejska w Łomiankach wzbogaci się o kolejne autobusy. Przewoźnik szuka dostawcy dwóch, maksymalnie siedmioletnich pojazdów klasy MIDI. Na oferty czekają w Łomiankach jeszcze przez cztery dni.

Przewoźnika interesują konstrukcje z nadwoziami o długości 8 - 9 m, szerokości 2,4 - 2,5 m. Muszą być wyprodukowane nie wcześnij niż w 2012 r. Każdy musi umożliwiać podróż przynajmniej 60 pasażerom, w tym nie mniej niż 20 na miejscach siedzących. Dostęp na pokład ma być zapewniony przez dwa wejścia w układzie 1-2-0. KM dopuszcza możliwość zaoferowania autobusów niskowejściowych.

Autobusy muszą być napędzane silnikam diesla. Jednostka ma spełniać przynajmniej normę Euro 5. Ma ona być zblokowana automatyczną, przynajmniej czterobiegową skrzynią biegów, wobec której spółka nie ma jakichś szczególnych wymagań.

Wentylację przestrzeni pasażerskiej ma zapewniać przynajmniej pięć okien przesuwnych oraz dwa sterowane elektrycznie szyberdachy. Każdy musi posiadać trzy zewnętrzne wyświetlacze diodowe.

Odbiór interesujących spółkę autobusów nastąpi do 20 marca. Tempo jest jakie jest a to oznacza, że KM jest świetnie rozeznana w kwestii dostępności interesujących przewoźnika pojazdów. I można nawet pokusić się o wytypowanie konkretnych egzemplarzy interesujących przewoźnika.

Spółka na oferty czeka do 12 marca. Jedynym kryterium oceny jest cena.

Nie tylko "second hand"

Używane "maluchy" nie będą jedynymi autobusami, które w tym roku zasilą flotę KM. Przed wakacjami w Łomiankach pojawią się dwa elektryczne Nowe Urbino 12 w wersji eksportowej i pakietem ładowarek. Solarisa zrealizuje zamówienie za 5 658 000 PLN brutto. To daje jednostkowe cenę na poziomie 2 300 000 PLN netto.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
tabor
KM Łomianki
używane
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.