TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kierowca ciężarówki śmiertelnie potrącił rowerzystę
PAP, INFOBIKE.PL - Opublikowano: 09.04.2019 18:42:09
Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił rowerzystę

Kierowca ciężarówki na dk 50 w okolicach Jadwisina potrącił rowerzystę, który w wyniku wypadku zmarł - poinformowała PAP dyżurna z mazowieckiej GDDKiA. Droga jest zablokowana.

Samochód ciężarowy na dk 50 w okolicach Jadwisina potrącił rowerzystę, który w wyniku wypadku zmarł - poinformowała PAP dyżurna z mazowieckiej GDDKiA. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło na dk 50 na odcinku Mińsk Mazowiecki – Ostrów Mazowiecka na wysokości miejscowości Jadwisin. Na miejscu policja prowadzi czynności związane z wypadkiem.

Wyznaczono objazd przez Wolę Rasztowską. Utrudnienie ma potrwać około trzech godzin.(PAP)

Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Mińsk Mazowiecki
potrącenie
GDDKiA
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.