TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Katowice: Zmiany w kursowaniu tramwajów
TRAMWAJE ŚLĄSKIE - Opublikowano: 16.06.2017 10:50:36

W związku z pracami w ciągu ul. Warszawskiej w Katowicach w rejonie przystanku Graniczna w nocy z dnia 16/17 i 17/18.06.2017 r. w godz. 01:00 – 03:20 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego na trasie linii 7, 14, 15, 20 i 36.

W związku z pracami w ciągu ul. Warszawskiej w Katowicach w rejonie przystanku Graniczna w nocy z dnia 16/17 i 17/18.06.2017 r. w godz. 01:00 – 03:20 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego na trasie linii 7, 14, 15, 20 i 36.

Linia nr 15

Kursować będzie na trasie Zagórze Pętla – Zawodzie Pętla.

Linia nr 20

Kursować będzie na trasie: Szopienice Pętla – Zawodzie Pętla oraz Chorzów Rynek – Katowice Słoneczna Pętla.

Linia nr 1

Nie wykona nocnego kursu na trasie Katowice Rynek – Zawodzie Zajezdnia

Linia 10

Nie wykona nocnego kursu na trasie Katowice Plac Wolności – Zawodzie Zajezdnia.

Na trasie Zawodzie Zajezdnia – Katowice Rynek / Katowice Plac Wolności zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-15 i T-20 kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy linii obsługujących wyłączony z ruchu tramwajowego odcinek wg poniższego:.

Przystanki w kierunku Rynku: Zawodzie Zajezdnia – Zawodzie Pętla – Zawodzie Łączna – Zawodzie Ośrodek Sportowy- Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny – Zawodzie Paderewskiego- Katowice Graniczna – Katowice Damrota – Katowice Rynek /Teatr Śl./

Przystanki w kierunku Zawodzia: Katowice Rynek(Teatr Śl) – Katowice Damrota – Katowice Graniczna – Zawodzie Paderewskiego – Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny – Zawodzie Ośrodek Sportowy – Zawodzie Łączna – Zawodzie Pętla – Zawodzie zajezdnia.Sprawdź też:
Tramwaje Śląskie
Katowice

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.