TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Katowice: Zmiany w kursowaniu tramwajów
TRAMWAJE ŚLĄSKIE - Opublikowano: 16.06.2017 10:50:36

W związku z pracami w ciągu ul. Warszawskiej w Katowicach w rejonie przystanku Graniczna w nocy z dnia 16/17 i 17/18.06.2017 r. w godz. 01:00 – 03:20 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego na trasie linii 7, 14, 15, 20 i 36.

W związku z pracami w ciągu ul. Warszawskiej w Katowicach w rejonie przystanku Graniczna w nocy z dnia 16/17 i 17/18.06.2017 r. w godz. 01:00 – 03:20 nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego na trasie linii 7, 14, 15, 20 i 36.

Linia nr 15

Kursować będzie na trasie Zagórze Pętla – Zawodzie Pętla.

Linia nr 20

Kursować będzie na trasie: Szopienice Pętla – Zawodzie Pętla oraz Chorzów Rynek – Katowice Słoneczna Pętla.

Linia nr 1

Nie wykona nocnego kursu na trasie Katowice Rynek – Zawodzie Zajezdnia

Linia 10

Nie wykona nocnego kursu na trasie Katowice Plac Wolności – Zawodzie Zajezdnia.

Na trasie Zawodzie Zajezdnia – Katowice Rynek / Katowice Plac Wolności zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-15 i T-20 kursująca zgodnie z tramwajowymi rozkładami jazdy linii obsługujących wyłączony z ruchu tramwajowego odcinek wg poniższego:.

Przystanki w kierunku Rynku: Zawodzie Zajezdnia – Zawodzie Pętla – Zawodzie Łączna – Zawodzie Ośrodek Sportowy- Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny – Zawodzie Paderewskiego- Katowice Graniczna – Katowice Damrota – Katowice Rynek /Teatr Śl./

Przystanki w kierunku Zawodzia: Katowice Rynek(Teatr Śl) – Katowice Damrota – Katowice Graniczna – Zawodzie Paderewskiego – Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny – Zawodzie Ośrodek Sportowy – Zawodzie Łączna – Zawodzie Pętla – Zawodzie zajezdnia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Tramwaje Śląskie
Katowice
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.