TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Katowice: Zderzenie tramwajów
TVP INFO - Opublikowano: 13.11.2015 11:27:41

Zderzenie tramwajów w centrum Katowic. Ranni są pasażerowie i motornicza.

Zderzenie tramwajów w centrum Katowic. Ranni są pasażerowie i motornicza. Do wypadku doszło w piątek rano na ul. 3 Maja, tuż przy wjeździe na pl. Wolności. Motornicza jednego z tramwajów została zakleszczona w pojeździe. Jest ranna. Obrażenia odniosło też sześciu pasażerów.

? W stojący tramwaj numer 15 wjechał tramwaj numer 20. W wyniku tego siedem osób zostało poszkodowanych. Najciężej ranna jest motornicza ?piętnastki?. Doszło u niej do złamania uda. Musieliśmy wydobyć ją z tramwaju ? poinformował TVP Info mł. bryg. Andrzej Płóciniczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Katowicach.

Motornicza i sześciu pasażerów trafili do szpitala, ale dwie osoby już zostały z niego zwolnione.Sprawdź też:
Katowice
wypadek

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.