TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Katowice: Zderzenie tramwajów
TVP INFO - Opublikowano: 13.11.2015 11:27:41

Zderzenie tramwajów w centrum Katowic. Ranni są pasażerowie i motornicza.

Zderzenie tramwajów w centrum Katowic. Ranni są pasażerowie i motornicza. Do wypadku doszło w piątek rano na ul. 3 Maja, tuż przy wjeździe na pl. Wolności. Motornicza jednego z tramwajów została zakleszczona w pojeździe. Jest ranna. Obrażenia odniosło też sześciu pasażerów.

? W stojący tramwaj numer 15 wjechał tramwaj numer 20. W wyniku tego siedem osób zostało poszkodowanych. Najciężej ranna jest motornicza ?piętnastki?. Doszło u niej do złamania uda. Musieliśmy wydobyć ją z tramwaju ? poinformował TVP Info mł. bryg. Andrzej Płóciniczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Katowicach.

Motornicza i sześciu pasażerów trafili do szpitala, ale dwie osoby już zostały z niego zwolnione.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Katowice
wypadek
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.