TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kampania 2018: Tramwaj do Wilanowa w programie Rafała Trzaskowskiego
PAP InfoTram.pl - Opublikowano: 10.10.2018 08:49:46
Kampania 2018: Tramwaj do Wilanowa w programie Rafała Trzaskowskiego

Budowa nowych tras tramwajowych do Wilanowa – to propozycja kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Budowa nowych tras tramwajowych do Wilanowa, połączenie ul. Branickiego z ul. Płaskowickiej oraz ul. Oś Królewska z ul. Ciszewskiego na Ursynowie, nowe szkoły podstawowe i parki – to propozycje kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Od początku kampanii wyborczej Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej (PO, Nowoczesna, Inicjatywa Polska) realizuje projekt pt. "18 dzielnic, jedna Warszawa", w ramach których prezentuje program wyborczy dla poszczególnych stołecznych dzielnic.

We wtorek odwiedził Wilanów, gdzie spotkał się z mieszkańcami tej części miasta. "Rozmawialiśmy o kwestiach komunikacji, o kwestiach związanych z edukacją; rozmawialiśmy o tych tematach, które dotyczą właściwie wszystkich, ale również prezentowałem bardzo konkretne propozycje dla samego Wilanowa" – relacjonował kandydat.

Wśród najważniejszych postulatów programowych wymienił m.in. budowę nowych tras tramwajowych do Wilanowa, łączących tę dzielnicę z Mokotowem. "To jest niesłychanie istotne, jeżeli chodzi o potrzeby infrastrukturalne" – przekonywał Trzaskowski.

Obiecał też połączenie ulicy Branickiego z ulicą Płaskowickiej oraz ul. Oś Królewska z ul. Ciszewskiego, czyli Wilanowa z Ursynowem. Mówił ponadto o potrzebie budowy nowych szkół w Miasteczku Wilanów i na Zawadach oraz tworzenia nowych parków – w rejonie skarpy ursynowskiej, przy ratuszu oraz na Zawadach.

Przekonywał, że propozycje te wynikają właśnie z rozmów z mieszkańcami dzielnicy, a także z władzami dzielnicy Wilanów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
kampania wyborcza
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.