TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Kampania 2018: Metro dla Bielska-Białej
InfoTram.pl - Opublikowano: 15.10.2018 11:37:03 1 komentarz
Kampania 2018: Metro dla Belska-Białej (foto: Wikipedia/Pankrzysztoff, lic. CC BY-SA 3.0 pl)

Kandydat do Rady Miasta Bielsko-Biała Raymund Pollak obiecuje … metro. Miałoby ono jeździć z dworca PKP w Bielsku-Białej przez Cygański Las i Wapienice do Jaworza.

Kandydat do Rady Miasta Bielsko-Biała Raymund Pollak obiecuje … metro. Miałoby ono jeździć z dworca PKP w Bielsku-Białej przez Cygański Las i Wapienice do Jaworza.

Czy pomysł należy traktować poważnie? Pozostawiamy to pytanie bez odpowiedzi. Metro miały jeździć w XXII wieku i zastąpić komunikację autobusową. A zatem mamy do czynienia z wizjonerem, który mocno wybiega w przyszłość.

Z ciekawszych pomysłów kandydata należy wskazać również ten, zakładający niewpuszczanie do miasta samochodów innych niż z rejestracją SB. Warty odnotowania jest również ten, który przewiduje odtworzenie na dworcu PKP muzeum z zabytkowymi parowozami i wagonami, które, jak stwierdza kandydat Pollak "zostało haniebnie zlikwidowane".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bielsko-Biała
metro
 • Mateusz Pochopień – 15.10.2018

  W Bielsku ostatnio jest wysyp wizjonerów ;)

 • Marcin Piotrowski – 15.10.2018

  "Z ciekawszych pomysłów kandydata należy wskazać również ten, zakładający niewpuszczanie do miasta samochodów innych niż z rejestracją SB" - tutaj to przegiął pałę.

 • Krzysztof Kantor – 15.10.2018

  Belska? macie dyslektyka w redakcji?

 • Don Valentino – 15.10.2018

  Znam to :-) miejsce,

 • Igzor – 18.10.2018

  Te pomysły [no może poza powrotem muzeum kolejnictwa] to czysta fanaberia. To skoro ktoś chce w Bielsku budować metro to w Radomiu można zrobić hyperloopa.I skoro chce zakazu turystów z samochodami [tylko ma być rejestracja SB] to kto by przyjeżdżał do tego muzeum. Jeszcze tym zakazem spowoduje, że mieszkańcy okolic zostaną pozbawieni dojazdu do Bielska - Białej

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.