TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jest powtórka przetargu na tramwaj do Naramowic
InfoTram.pl - Opublikowano: 14.05.2018 14:49:45
Jest powtórka przetargu na tramwaj do Naramowic

Poznańskie Inwestycje Miejskie ponownie ogłosiły przetarg na Opracowanie wielobranżowej koncepcji oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania pn. Budowa trasy tramwajowej do Naramowic (etap II).

Poznańskie Inwestycje Miejskie ponownie ogłosiły przetarg na Opracowanie wielobranżowej koncepcji oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania pn. Budowa trasy tramwajowej do Naramowic (etap II).

Przedmiot zamówienia stanowi kompleksowe wykonanie wielobranżowej koncepcji oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego wraz z opracowaniami pomocniczymi oraz uzyskaniem ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania pn.: "Budowa trasy tramwajowej do Naramowic (etap II) od pętli Wilczak przez ul. Szelągowską do skrzyżowania ul. Estkowskiego / Małe Garbary w Poznaniu".

Oferty można składać do 21 czerwca 2018 roku. Kryteria wyboru stanowią:

Skrócenie terminu wykonania dla Etapu III (ST) - waga: 20

Doświadczenie członków zespołu projektowego (DP) - Waga: 20

Cena - Waga: 60.

W poprzednio ogłoszonym przetargu przeprowadzonym przez Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. na "Opracowanie wielobranżowej koncepcji oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania pn. Budowa trasy tramwajowej do Naramowic (etap II) od pętli Wilczak przez ul. Szelągowską do skrzyżowania ul. Estkowskiego/Małe Garbary w Poznaniu" wpłynęła zaledwie jedna oferta. Złożyło Biuro Projektów Komunikacyjnych w Poznaniu Sp. z o.o. "Cena zaoferowana przez wykonawcę - 2 213 385 zł - prawie trzykrotnie przekracza kwotę oszacowaną na realizację inwestycji przez spółkę PIM na 800 tys. zł. Decyzją władz Miasta Poznania postępowanie zostało unieważnione.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Poznań
torowisko
budowa
przetarg
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.