TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jerozolima: Pierwsze jazdy testowe tramwajów Citadis
R. Piech - Opublikowano: 30.09.2008 14:26:12
Jerozolima: Pierwsze jazdy testowe tramwajów Citadis

Tramwaj Citadis dla Jerozolimy wykonał pierwsze jazdy testowe na odcinku długości 100 metrów zlokalizowanym w zajezdni w dzielnicy French Hill.

Tramwaj Citadis dla Jerozolimy wykonał pierwsze jazdy testowe na odcinku długości 100 metrów zlokalizowanym w zajezdni w dzielnicy French Hill. Wydarzenie to miało miejsce w dniu 11 września. Próby te były pierwszym etapem testów dynamicznych mających doprowadzić do uzyskania dopuszczenia do ruchu. Na chwilę obecną w zajezdni znajduje się 24 z 46 zamówionych tramwajów. Planowe wejście do eksploatacji jest zaplanowane na 2010 rok.
Źródło: Komunikat prasowy Alstom


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Izrael
Jerozolima
Alstom
Citadis
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.