TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jedna z najmniejszych wypożyczalni w Polsce: Żychlin
InfoBike.pl - Opublikowano: 15.05.2019 14:30:09
Jedna z najmniejszych wypożyczalni w Polsce: Żychlin

Od 13 maja Gmina Żychlin ma swoją wypożyczalnię rowerów miejskich.

Od 13 maja Gmina Żychlin ma swoją wypożyczalnię rowerów miejskich.

Mieszkańcy gminy Żychlin mogą korzystać z roweru publicznego. Jednoślady "zaparkowały" w mieście 13 maja i można je już wypożyczać.

Wypożyczalnia rowerów prowadzona jest w ramach projektu "Żyjesz dla siebie i innych - zadbaj o zdrowie" przez Starostwo Powiatowe w Kutnie. Z jednośladów można korzystać indywidualnie - jak również w grupach nie większych niż 5-osobowe - w dni robocze w godzinach międ

Najpierw warto zapoznać się z regulaminem, oświadczeniem, protokołem przyjęcia mienia i protokołem zamówienia. Wszystkie dokumenty dostępne są na stronie Gminy Żychlin oraz w Gminnym Centrum Promocji i Informacji. Informacje można także uzyskać pod numerem telefonu 24 351 20 16.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
rower miejski
Żychlin
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.